NVIDIA GeForce NOW oyun deneyimini katlıyor!

Geçtiğimiz günlerde Google bulut oyun hizmeti Stadia’yı kapatacağı açıkladı. Google bulut oyun hizmetinde başarıyı yakalayamazken, NVIDIA ise 2013 yılından bu yana GeForce NOW ile oldukça iyi işler çıkarmayı başarıyor.

GeForce NOW oyun keyfini artırmaya devam ediyor

NVIDIA‘nın GeForce NOW hizmeti, eski donanımlarda bile modern oyunları oynamayı mümkün kılmasıyla birlikte önemli bir kullanıcı sayısına ulaşmış durumda. Tanıtımından bu yana yaklaşık 10 sene geçen GeForce Now, yıllardan beri gelişmeye devam ediyor.

Son olarak Ağustos ayında Chrome üzerinden oynanan oyunları 1440p ve 120 fps seviyesine yükselten şirket, şimdi yeni bir güncelleme daha getiriyor. GeForce NOW’a gelen yeni güncelleme ile birlikte oyunlar artık Google Chrome üzerinden 1600p çözünürlük ve 120 fps ile oynanabilecek.

NVIDIA, son dönemde Google ile iş birliğini sıklaştırarak oyunlardaki kaliteyi gün geçtikçe artırmayı başarıyor. Yapılan yenilik ile birlikte en üst düzey GeForce Now RTX 3080 aboneliği sahipleri 120 FPS’de 1600p’ye kadar 1.000’den fazla oyunu oynayabilecekler. Ayrıca Google ile yapılan iş birliğinin bir sonucu olarak yeni Chromebook modelleri üç aylık ücretsi GeForce NOW RTX 3080 abonelik planı sunuyor.

Türkiye’deki versiyonu olan GeForce NOW Powered by GAME+ için farklı üyelik paketleri bulunuyor. Standart ücretsiz paketi de bulunan hizmetin saatlik ve haftalık ücretleri de mevcut. GeForce NOW’ın Premium aylık paketi 120 TL olarak belirlenmiş durumda.

Premium pakette öncelikli erişim, 6 saatlik oturum süresi, sınırsız oturum sayısı ve RTX özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Diğer yandan BASIC üyelik ile ücretsiz olarak GeForce Now’u deneyimlemek mümkün. NVIDIA, standart üyelere 30 dakikalık oturum süresi ve sınırlı kapasite sunuyor.

NVIDIA, bulut oyun hizmeti GeForce NOW kullanıcı tecrübesini ilerleyen dönemde daha da artırma niyetinde. Peki siz NVIDIA GeForce NOW hizmeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vozol vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com