Tire’de 790 kişi MHP’ye katıldı

İzmir’in Tire ilçesinde, 790 kişi düzenlenen törenle MHP’ye katıldı.

Bahçesaray Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen törene, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Tire İlçe Başkanı Arif Uğurlu ile partililer katıldı.

Osmanağaoğlu, burada yaptığı konuşmada, MHP’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bu yıl gerçekleştirilecek seçimlerin önemine değinen Tamer Osmanağaoğlu, şunları kaydetti:

“Önümüzdeki süreçte Türkiye çok ciddi bir mücadele ile karşı karşıya. Ortada hiçbir şey yokken Avrupa’daki bazı ülkeler Türkiye’de konsolosluklarını, büyükelçiliklerini geçici süreyle kapatıp akılları sıra Türkiye’yi zor durumda bırakmaya çalışıyorlar. Ben eminim ki burada oturan bu güzel insanların feraseti olduğu sürece, Türk milletinin duası olduğu sürece bu devlete hiçbir şey olmaz. Onlar yaptıklarının pişmanlıklarını elbet duyacaklar. Türkiye artık dünkü Türkiye değildir. Türkiye anında refleks gösteren, tavır koyan, tedbir alan ve karşılık veren bir Türkiye var artık. Bu tüm dünya milletlerini rahatsız etmektedir. Hiç şüpheniz olmasın Türk milletine, Türk devletine uzatılan her ele, Türk devleti anında refleks ve karşılık verecek güçtedir. Bundan sonra da onları rahatsız etmeye devam edeceğiz.”

MHP İl Başkanı Veysel Şahin ise etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “MHP’ye gelmeniz, destek vermeniz çok ama çok önemli. Ülkemizi, milletimizi parçalamak isteyenlere karşı birlikte mücadele edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından partiye üye olanlara rozetleri takıldı.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com